Menu
Základní škola Podbořany,
Husova 276, okres Louny
Základní škola Podbořany Husova 276, okres Louny

Lesní pedagogika

Lesní pedagogika

Lesní pedagogika

Žáci 6. ročníků se dne 10.5.2023 v rámci interaktivního programu pořádaného Vojenskými lesy na Bukovině seznamovali s životem lesa. Vyškolení lesní pedagogové jim přiblížili les na 6 stanovištích. Dozvěděli jsme se od nich, jak se zalesňuje les, jak se vychovává mladý les, další informace byly o myslivosti, technice měření stromů a v kreativní dílně jsme si vyrobili dřevěné věšáčky. Bylo to příjemně strávené dopoledne v lese. Poděkování patří všem lesníkům VS a pracovníkům Nadace dřevo pro život.

Datum vložení: 10. 5. 2023 9:26
Datum poslední aktualizace: 20. 5. 2023 9:30
Autor: Správce Webu
nahoru

Dovednosti Učení Hra Aktivita


Mohlo by Vás zajímat