Menu
Základní škola Podbořany,
Husova 276, okres Louny
Základní škola Podbořany Husova 276, okres Louny

Do Prahy za Banksym

Do Prahy za Banksym

Do Prahy za Banksym

Žáci osmých a devátých tříd navštívili v pondělí 16. ledna výstavu prezentující průřez tvorbou legendárního streetartového britského umělce Banksyho. Jejich úkolem bylo na vystavené exponáty aktivně reagovat a svou interakci s nimi zdokumentovat. Většina zúčastněných si se zadáním poradila skvěle, úkol splnili na výbornou a výlet si náležitě užili i díky procházce a volnému rozchodu na Staroměstském a Václavském náměstí. Následující den ještě žáci 9.B ve výtvarné výchově zhlédnutá díla volně parafrázovali.

Datum vložení: 16. 1. 2023 0:00
Datum poslední aktualizace: 11. 2. 2023 21:09
Autor: Správce Webu
nahoru

Dovednosti Učení Hra Aktivita


Mohlo by Vás zajímat